Fen Bilimleri Enstitusu

Fen Bilimleri Enstitüsü Duyurular

5.07.2019 tarihinde 2019-2020 Eğitim – Öğretim yılı Güz dönemi, İç Mimarlık Tezli Yüksek Lisans programı için yapılan 1. mülakatta başarılı olan öğrenci listesi aşağıda yer almaktadır. 

SIRA NO ADI SOYADI MÜLAKAT SONUCU
1 Ecem Destina EREN Başarılı / Asil
2 Elif ŞİMŞEK Başarılı / Asil
3 Figen ŞİMŞEK Başarılı / Asil

Özel öğrenci olarak kabul edilen adaylarımız Beykent Üniversitesi Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliğinin 9. Maddesine tabi olacaklardır.

Kayıt işlemleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kesin kayıt hakkı kazanan öğrencilerimizin 19.07.2019 Cuma gününe kadar tüm kayıt işlemlerini (akademik + mali) tamamlamaları gerekmektedir. 

5.07.2019 tarihinde 2019-2020 Eğitim – Öğretim yılı Güz dönemi, Mimarlık Tezli Yüksek Lisans programı için yapılan 1. mülakatta başarılı olan öğrenci listesi aşağıda yer almaktadır. 

SIRA NO

ADI SOYADI

MÜLAKAT SONUCU

1

Ahmet Can DURSUNOĞLU

Başarılı / Asil

2

Ayla YAVUZASLAN

Başarılı / Asil

3

Buse KURT

Başarılı / Asil

4

Celal SELDÜZ

Başarılı / Asil

5

Dilan DEMİRCİ

Başarılı / Asil

6

Ecem Destina EREN

Başarılı / Asil

7

İzel MERAL

Başarılı / Asil

8

Nursel DİKKOL

Başarılı / Asil

9

Şeyma Nur GÜN

Başarılı / Asil

10

Yiğit ÖZYURT

Başarılı / Asil


Özel öğrenci olarak kabul edilen adaylarımız Beykent Üniversitesi Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliğinin 9. Maddesine tabi olacaklardır.

Kayıt işlemleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kesin kayıt hakkı kazanan öğrencilerimizin 19.07.2019 Cuma gününe kadar tüm kayıt işlemlerini (akademik + mali) tamamlamaları gerekmektedir. 

5.07.2019 tarihinde 2019-2020 Eğitim – Öğretim yılı Güz dönemi, Makine Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans programı için yapılan 1. mülakatta başarılı olan öğrenci listesi aşağıda yer almaktadır. 

SIRA NO

ADI SOYADI

MÜLAKAT SONUCU

1

Burak BAHAT

Başarılı / Asil


Özel öğrenci olarak kabul edilen adaylarımız Beykent Üniversitesi Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliğinin 9. Maddesine tabi olacaklardır.

Kayıt işlemleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kesin kayıt hakkı kazanan öğrencilerimizin 19.07.2019 Cuma gününe kadar tüm kayıt işlemlerini (akademik + mali) tamamlamaları gerekmektedir. 

4.07.2019 tarihinde 2019-2020 Eğitim – Öğretim yılı Güz dönemi, Endüstri Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans programı için yapılan 1. mülakatta başarılı olan öğrenci listesi aşağıda yer almaktadır. 

SIRA NO

ADI SOYADI

MÜLAKAT SONUCU

1

Emine Pınar AYAKSIZ

Başarılı / Asil

2

Fatma Merve YAMANDAĞ

Başarılı / Asil

3

Özge DENİZ

Başarılı / Asil

5

Rüya ERDEN

Başarılı / Asil

Özel öğrenci olarak kabul edilen adaylarımız Beykent Üniversitesi Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliğinin 9. Maddesine tabi olacaklardır.

Kayıt işlemleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kesin kayıt hakkı kazanan öğrencilerimizin 19.07.2019 Cuma gününe kadar tüm kayıt işlemlerini (akademik + mali) tamamlamaları gerekmektedir. 

4.07.2019 tarihinde 2019-2020 Eğitim – Öğretim yılı Güz dönemi, Bilgisayar Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans programı için yapılan 1. mülakatta başarılı olan öğrenci listesi aşağıda yer almaktadır. 

SIRA NO

ADI SOYADI

MÜLAKAT SONUCU

1

Ali DAYAN

Başarılı / Asil

2

Gökhan MERDEN

Başarılı / Asil

3

Hasan Berk TÜRKGENÇ

Başarılı / Asil

4

Merve KÖKSOY

Başarılı / Asil

5

Uğur Güven ADAR

Başarılı / Asil


Özel öğrenci olarak kabul edilen adaylarımız Beykent Üniversitesi Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliğinin 9. Maddesine tabi olacaklardır.

Kayıt işlemleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kesin kayıt hakkı kazanan öğrencilerimizin 19.07.2019 Cuma gününe kadar tüm kayıt işlemlerini (akademik + mali) tamamlamaları gerekmektedir. 

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI
Ana Bilim Dalı / Ana Sanat Dalı Program Mülakat Tarihi Yerleşke Saat
Bilgisayar Mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği 4 Temmuz 2019 TAKSİM 11.15
Endüstri Mühendisliği Endüstri Mühendisliği* 4 Temmuz 2019 TAKSİM 13:00
İç Mimarlık İç Mimarlık* 5 Temmuz 2019 TAKSİM 13:00
Makine Mühendisliği Makine Mühendisliği* 5 Temmuz 2019 TAKSİM 10:00
Mimarlık Mimarlık* 5 Temmuz 2019 TAKSİM 10:00
(* ) İşareti olan bölümlerin Tezsiz Yüksek Lisans programları bulunmamaktadır. Diğer bölümlerin tezsiz programlarına doğrudan kesin kayıt yaptırılabilir.
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ DOKTORA PROGRAMLARI
Ana Bilim Dalı / Ana Sanat Dalı Program Mülakat Tarihi Yer Saat
Bilgisayar Mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği 4 Temmuz 2019 TAKSİM 11:00

Özel öğrenci olarak kabul edilen adaylarımız Beykent Üniversitesi Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliğinin 9. Maddesine tabi olacaklardır.

Kayıt işlemleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kesin kayıt hakkı kazanan öğrencilerimizin 19.07.2019 Cuma gününe kadar tüm kayıt işlemlerini (akademik + mali) tamamlamaları gerekmektedir. 

Öğrencinin Adı-Soyadı Yazılı Sınav Sonucu Sözlü Sınav Sonucu
EROL ÖZÇEKİÇ BAŞARILI BAŞARILI
ÖZGÜR KAPLAN BAŞARILI BAŞARISIZ

Özel öğrenci olarak kabul edilen adaylarımız Beykent Üniversitesi Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliğinin 9. Maddesine tabi olacaklardır.

Kayıt işlemleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kesin kayıt hakkı kazanan öğrencilerimizin 19.07.2019 Cuma gününe kadar tüm kayıt işlemlerini (akademik + mali) tamamlamaları gerekmektedir. 

2018 – 2019 Eğitim ve Öğretim yılı 2. Dönem Yeterlik Sınavına katılacak öğrencilerin listesi aşağıdaki gibidir;

Öğrencinin Adı-Soyadı Giriş Türü Sınav Tarihi
EROL ÖZÇEKİÇ YAZILI-SÖZLÜ 25.06.2019
ÖZGÜR KAPLAN YAZILI-SÖZLÜ 25.06.2019

Özel öğrenci olarak kabul edilen adaylarımız Beykent Üniversitesi Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliğinin 9. Maddesine tabi olacaklardır.

Kayıt işlemleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kesin kayıt hakkı kazanan öğrencilerimizin 19.07.2019 Cuma gününe kadar tüm kayıt işlemlerini (akademik + mali) tamamlamaları gerekmektedir.